FAQ: Často kladené otázky 

Ak Ti chýbajú odpovede na ďalšie otázky, pošli ich prosím na e-mail uvedený v kontaktoch. Prosím o pochopenie a trpezlivosť, budem sa snažiť, aby sa odpoveď objavila čo najskôr.
Ako sa môžem prihlásiť na kurz gravidjogy?
Pošli prosím mail na harmonymama.info@gmail.com kde uvedieš svoje meno, telefónne číslo, týždeň tehotenstva (alebo predpokladaný termín pôrodu) a časy, ktoré Ti na cvičenie vyhovujú. Rozvrh hodín nájdeš tu: www.harmony-mama.sk/sk/kurzy
Následne Ťa budem kontaktovať telefonicky.
Dá sa prísť vyskúšať si hodinu aj na jednorazový vstup?
Samozrejme. Na jednorazový vstup sa však treba vždy vopred telefonicky prihlásiť na 0949 481 246. Jednorazový vstup je možný len v prípade, že mám na hodine aktuálne voľné miesto.
Čo si treba priniesť na hodinu gravidjogy?
Prines si pohodlné oblečenie, ktoré Ťa neťahá, netlačí a nebráni Ti v pohybe. Cvičíme naboso alebo v ponožkách. Podložku si na hodinu nosiť netreba.
Od ktorého týždňa môžem začať cvičiť gravidjogu a dokedy môžem pokračovať?
Cvičiť môžeš začať od cca 12teho týždňa – ak sa cítiš dobre a ak je zdravotne všetko v poriadku. V prípade, že si sa pred otehotnením aktívne hýbala sa môžeš ozvať aj skôr a začiatok cvičenia prediskutujeme osobne. Cvičiť potom odporúčam až do pôrodu – a to aj v prípade, že sa bábätko rozhodne prísť na svet o čosi neskôr.
Treba mať predchádzajúce skúsenosti s jogou ak chcem cvičiť gravidjogu?
Predchádzajúce skúsenosti s jogou nie sú potrebné.
Koľko trvá kurz gravidjogy?
Kurz gravidjogy trvá vždy jeden kalendárny mesiac a následne sa vždy obnovuje. Pokračovať teda môžeš každý ďalší mesiac až do pôrodu.
Čo je hypnopôrod?
Hypno pôrod je metóda predpôrodnej prípravy, ktorá umožňuje mamičke využiť svoj prirodzený inštinkt a vedie tak k bezpečnejšiemu, jednoduchšiemu a pohodlnejšiemu pôrodu. (chcem vedieť viac)
Ako sa môžem prihlásiť na kurz hypnopôrodu?
Pošli prosím mail na harmonymama.info@gmail.com kde uvedieš svoje meno, telefónne číslo a týždeň tehotenstva (alebo predpokladaný termín pôrodu).
Ako dlho trvá kurz predpôrodnej prípravy metódou Hypnopôrod?
Kurz predpôrodnej prípravy metódou Hypnopôrod trvá jeden celý deň od rána do večera a vačšinou prebieha v sobotu.
V ktorom týždni je vhodné predpôrodnú prípravu metódou Hypnopôrod absolvovať?
Kurz je možné absolvovať kedykoľvek. Najvhodnejšie je možno obdobie na začiatku alebo v polovici druhého trimestra.