Novinky 

17.11.2017 o 12:00 prednáška "Prirodzený pôrod a vedomá príprava" v rámci festivalu Vnútorná Krajina v Yoga House na Panenskej ulici v Bratislave. Viac info tu.

----------

Milé mamičky, v období od 1.1.2017 do 23.2.2017 budú moje hodiny prebiehať v náhradnom režime (s náhradnou inštruktorkou), nakoľko budem odcestovaná. Dôvod tejto dočasnej zmeny je môj pobyt v Azií, kam sa idem opäť vzdelávať a rozširovať si vedomosti, ktoré potom budem môcť využiť počas našich spoločných stretnutí.

Všetky moje hodiny a kurzy gravidjogy budú v tomto období prebiehať s náhradnou inštruktorkou. Na hodiny a kurzy v Centre Radosť a v Yoga House sa treba vopred prihlasovať mailom na harmonymama.info@gmail.com alebo SMS-kou na 0949 481 246. Hodiny v Riverpark Dance School budú v tomto období naďalej otvorené a netreba sa na ne dopredu nahlasovať - stačí rovno prísť.  

V čase mojej neprítomnosti ma prosim kontaktujte len mailom alebo SMS na vyššie uvedených kontaktoch. Budem sa snažiť odpovedať tak rýchlo, ako to bude možné - niekedy to však môže pár dní trvať. Všetky moje kurzy budú po mojom návrate pokračovať v pôvodnom režime.

V prípade, že sa budete chcieť prihlásiť na kurz alebo hodinu gravidjogy, nezabudnite do mailu alebo SMS napisať:

1. vaše telefónne čislo, 2. termíny, o ktoré by ste mali záujem (rozvrh nájdete tu), 3. Váš predpokladaný termín pôrodu a 4. v prípade, že sa budete prihlasovať cez SMS aj Vašu mailovu adresu.

Hodiny popôrodnej jogy a kurzy Hypnopôrodu budú pokračovať po mojom návrate. Ak si na nich chcete vopred rezervovať miesto, tiež prosim využite vyššie uvedené kontakty.

Ďakujem za pochopenie a teším sa na ďalšiu spoločnú komunikáciu a stretnutia.

----------

Milé mamičky, v sobotu 23.1.2016 sa vidíme na Inspired Moms v Hoteli NH Bratislava Gate One. Viac info tu.

----------

Milé mamičky, v období od 8.1.2016 do 22.1.2016 budem odcestovaná. Niektoré moje hodiny budú v tomto období dočasne pozastavené, iné budú prebiehať s náhradnou inštruktorkou. Hodiny v tomto období v Centre Radosť a v Yoga House sú však uzavreté a nedá sa do nich počas týchto dvoch týždňov zapojiť. Moje hodiny v Riverpark Dance School budú v tomto období naďalej otvorené a netreba sa na ne dopredu nahlasovať - stačí rovno prísť.  

V čase mojej neprítomnosti nebudem VÔBEC dostupná telefonicky a len veľmi obmedzene mailom. Písať mi však naďalej môžete na moju mailovu adresu harmonymama.info@gmail.com a týmto spôsobom sa prihlasovať na kurzy, ktoré budú po mojom návrate pokračovať v pôvodnom režime. Pri zapisovaní do kurzov a následnom kontaktovaní budem brať do úvahy poradie, v ktorom sa budete hlásiť.

Do mailu nezabudnite napísať:

1. vaše telefónne čislo, 2. termíny, o ktoré by ste mali záujem (rozvrh nájdete tu) a 3. Váš predpokladaný termín pôrodu.

Budem sa snažiť odpovedať tak rýchlo, ako to len bude možné. Ďakujem za pochopenie a teším sa na ďalšiu spoločnú komunikáciu a stretnutia. 

----------

Milé maminky, v období od utorka 20.10.2015 do nedele 25.10.2015 budú moje hodiny gravidjogy prebiehať v náhradnom režime. Utorkové hodiny odpadnú, rovnako aj hodina v stredu ráno a tak isto aj hodina popôrodnej jogy. Hodiny v stredu večer o 16:40 a 18:00 a hodina vo štvrtok o 10:00 v Riverparku budú prebiehať s náhradnou inštruktorkou. Dôvod tejto dočasnej zmeny je môj pobyt v Nemecku a moja účasť na konferencíí pôrodných asistentiek Midwifery Today. Zúčastním sa tam mnohých zaujímavých workshopov s cieľom opäť skvalitniť svoje vzdelanie v oblasti tehotenstva a pôrodov.  Tento pobyt mi prinesie množstvo nových informácii a podnetov a tým mi pomôže zvýšiť kvalitu mojich kurzov, ktoré sa snažím napasovať priamo na mieru vám – budúcim maminkám. V tejto dobe nebudem veľmi dostupná telefonicky. Písať mi však naďalej môžete na moju mailovu adresu harmonymama.info@gmail.com a týmto spôsobom sa na stále prebiehajúce kurzy gravidjogy prihlasovať (do mailu nezabudnite napísať vaše telefónne čislo a týždeň tehotenstva, v ktorom sa práve nachádzate). Budem sa snažiť odpovedať tak rýchlo, ako to len bude možné. Ďakujem za pochopenie a prajem vám krásne jesenné dni. 

----------

Milé maminky, v období od 3.1.2015 do 14.2.2015 budú moje hodiny gravidjogy prebiehať s náhradnou inštruktorkou (hodiny popôrodnej jogy a kurzy Hypnopôrodu budú mať dočasnú prestávku). Dôvod tejto prestávky je môj pobyt v Indii, kam sa idem opäť vzdelávať v oblasti tehotenstva, pôrodov a gravidjogy.  Tento pobyt mi prinesie množstvo nových informácii a podnetov a tým mi pomôže zvýšiť kvalitu mojich kurzov, ktoré sa snažím napasovať priamo na mieru vám – budúcim maminkám. V tejto dobe nebudem dostupná telefonicky. Písať mi však naďalej môžete na moju mailovu adresu harmonymama.info@gmail.com a týmto spôsobom sa na stále prebiehajúce kurzy gravidjogy prihlasovať (do mailu nezabudnite napísať vaše telefónne čislo a týždeň tehotenstva, v ktorom sa práve nachádzate). Budem sa snažiť odpovedať tak rýchlo, ako to len bude možné. Ďakujem za pochopenie, prajem vám krásny čas a teším sa na vás vo februári 2015. 

----------

11.-13. júl 2014 víkendový pobyt s gravidjogou, predpôrodnou prípravou a chutnou "raw" stravou. Viac info nájdete tu

----------

11.5.2013 o 11:00 hodina gravidjogy v prírode v rámci akcie Jarmok na Drienku pri Mošovciach.

----------

13.4. 2013 - prednáška a diskusia na tému "Domáci pôrod" v Centre Radosť. Viac info tu.

----------

23.3.2013 Ako prežiť tehotenstvo v dokonalej harmónii + Gravidjoga workshop na podujati Inspired Woman 2013  v DoubleTree by Hilton Hotel Bratislava. Viac info čoskoro.

----------

22.11.2012 o 18:30 - 20:00 Workshop: pozitívne aspekty gravidjogy a hypnopôrodu v Centre Radosť na Klariskej ulici.

Súčasťou workshopu je cvičenie a 3/4 hodinová prednáška zahŕňajúca nasledovné body:

- čo je to gravid joga, asany (jogove pozície) a pranayama (dychové cvičenia) a ich význam pre tehotnú ženu, relaxácia a jej význam pre pokojný priebeh tehotenstva a bezproblémový pôrod, čo je to panvové dno a prečo ho treba udržiavať vo forme, dovolené a zakázané pohyby v tehotenstve, čo je to hypnopôrod a ako funguje.

Prihlásiť sa môžete mailom alebo telefonicky. Vstupné: 6 eur

----------

6.5.2012 o 13:00 Festival Vitality v Istropolise - prednáška spolu s Martinom Sádovským na tému - Prirodzený prístup k tehotenstvu a materstvu (Gravidjoga, Hypnopôrod, Popôrodná joga, relaxačné techniky, spievanie, tanec, zdieľanie,...) - v spolupráci s Centrom Radosť. Viac info tu.

----------

Kurz predpôrodnej prípravy metódou HYPNOPÔROD (Hypnobirthing). V prípade záujmu o absolvovanie kurzu využite prosím mailový alebo telefonický kontakt.

----------

24.3.2012 od 13:00 do 17:00 - beseda na tému: Potrebujeme podporu v tehotenstve a pri pôrode? Beseda sa uskutoční v MC Podunajské Biskupice. Viac info tu.

----------

Od 23.11. do 28.11.2011 odpadnú všetky moje hodiny gravid jogy, nakoľko cestujem do Londýna vyškoliť sa za dulu s Michelom Odentom. Ďakujem za pochopenie a teším sa na ďalšie hodiny s vami.

----------

20.8.2011, 16:00 - 18:00 - workshop "Pozitívne aspekty gravid jogy" v YoGO! Lifestyle Studiu na Grösslingovej ulici. Súčasťou workshopu je cvičenie a hodinová prednáška zahŕňajúca nasledovné body:

- čo je to gravid joga, asany (jogove pozície) a pranayama (dychové cvičenia) a ich význam pre tehotnú ženu, relaxácia a jej význam pre pokojný priebeh tehotenstva a bezproblémový pôrod, čo je to panvové dno a prečo ho treba udržiavať vo forme, dovolené a zakázané pohyby v tehotenstve.

Oteckovia sprevádzajúci svoje partnerky majú na prednášku vstup zdarma.

----------

21.5.2011, 16:30 - ukážky gravid jogy v rámci akcie Baby Boom Point v AVION SHOPPING PARK BRATISLAVA.

----------

19.5. 2011, 17:00 - 18:00 - Verejná prednáška "Cvičenie v tehotenstve" (gravid joga) v rámci akcie Baby Boom Point v AVION SHOPPING PARK BRATISLAVA.