Ak Ti chýbajú odpovede na ďalšie otázky, pošli ich prosím na e-mail uvedený v kontaktoch. Prosím o pochopenie a trpezlivosť, budem sa snažiť, aby sa odpoveď objavila čo najskôr.

Pošli prosím mail na harmonymama.info@gmail.com kde uvedieš svoje meno, telefónne číslo, týždeň tehotenstva (alebo predpokladaný termín pôrodu) a časy, ktoré Ti na cvičenie vyhovujú. Rozvrh hodín nájdeš tu: www.harmony-mama.sk/sk/kurzy
Následne Ťa budem kontaktovať telefonicky.

Samozrejme. Na jednorazový vstup sa však treba vždy vopred telefonicky prihlásiť na 0949 481 246. Jednorazový vstup je možný len v prípade, že mám na hodine aktuálne voľné miesto.

Prines si pohodlné oblečenie, ktoré Ťa neťahá, netlačí a nebráni Ti v pohybe. Cvičíme naboso alebo v ponožkách. Podložku si na hodinu nosiť netreba.
Cvičiť môžeš začať od cca 12-teho týždňa – ak sa cítiš dobre a ak je zdravotne všetko v poriadku. V prípade, že si sa pred otehotnením aktívne hýbala sa môžeš ozvať aj skôr a začiatok cvičenia prediskutujeme osobne. Cvičiť potom odporúčam až do pôrodu – a to aj v prípade, že sa bábätko rozhodne prísť na svet o čosi neskôr.
Predchádzajúce skúsenosti s jogou nie sú potrebné.
Kurz gravidjogy trvá vždy jeden kalendárny mesiac a následne sa vždy obnovuje. Pokračovať teda môžeš každý ďalší mesiac až do pôrodu.
Hypno pôrod je metóda predpôrodnej prípravy, ktorá umožňuje mamičke využiť svoj prirodzený inštinkt a vedie tak k bezpečnejšiemu, jednoduchšiemu a pohodlnejšiemu pôrodu. (chcem vedieť viac)
Pošli prosím mail na harmonymama.info@gmail.com kde uvedieš svoje meno, telefónne číslo a týždeň tehotenstva (alebo predpokladaný termín pôrodu).
Kurz predpôrodnej prípravy metódou Hypnopôrod trvá jeden celý deň od rána do večera a vačšinou prebieha v sobotu.
Kurz je možné absolvovať kedykoľvek. Najvhodnejšie je možno obdobie na začiatku alebo v polovici druhého trimestra.