„Tehotenstvo je krásne. Každá žena by si ho mala užívať. Dôležitá je kvalitná strava, ale aj duševná pohoda. Ako sa to hovorí? Spokojná matka, spokojné dieťa. Gravidjoga je užasná v tom, že si pri nej nielen skvele oddýchnete a zabudnete na problémy všedného dňa, ale je hlavne o vašom prepojení s bábätkom. Robí dobre vám obom. Katka je skvelá cvičiteľka, skvelý človek. Naučí vás správne dýchať, pomôže vám lepšie precítiť vnútorný dialóg s vašim bábätkom a pripraví vás na váš veľký deň. Odporúčam! Smile

Alexandra Okálová, speváčka z Funkiez

Tehotenstvo je prelomovým obdobím v živote ženy – akýsi zlomový moment, ktorý si vyžaduje spomaliť, zastaviť sa a zahĺbiť sa do seba….

Predpôrodný rituál je stretnutím v kruhu žien pri ríležitosti očakávania príchodu bábätka na svet.  Je oslavou života a ženstva a uctením si tela a krásy ženy. Vytvára pre budúcu mamičku priestor na to, aby si mohla toto obdobie radostne vychutnať a plne sa naň naladiť. Organizuje sa s cieľom vytvoriť pre ženu zázemie a bezpečné  prostredie v kruhu blýzkych žien, ktorý slúži ako podpora pri prekonávaní obáv a strachov z nepoznaného. Zároveň je oslavou rodiacej sa matky a rodiaceho sa dieťaťa.

Rituály organizujeme ako popoludňajšie stretnutia. Sprevádzajú ich rôzne drobné tradičné aktivity a malá hostina v kruhu vybraných hostí. Na detailoch stretnutia sa dá individuálne dohodnúť.

Stretnutím vas budú sprevádzať

Katarína Jurenková – dula, lektorka hypnopôrodu a inštruktorka predpôrodnej jogy

Diana Brocko –kreatívna  mama troch úžasných chlapcov.

Obe sú podporovateľkami aktívnej a vedomej prípravy na pôrod a prirodzeného pôrodu.